Veniv koorija Bubble gum

Mälestus lapsepõlvest! Kuulsa närimiskummi Bubble gum aroomi leiad samanimelisest koorijast. See rõõmustab sind kogu päeva ja tulemus üllatab sind meeldivalt pärast esimest kasutamist.

Kerged koorijad, suhkur ja sool, eemaldavad surnud rakud ja toksiinid. Mandliseemne- ja avokaadoõlid takistavad ebameeldivat kuivuse ja kiskumise tunnet, kõrvaldavad ketenduse. Veega kokkupuutel muutub toode õrnaks piimaks, mis puhastab nahka, jätmata sellele rasvast kihti.

KUIDAS KASUTADA

Koorija venib nagu närimiskumm. Pead seda sikutama (nii palju kordi kui soovid), rebima tüki ja märjale kehale kandma, masseeri mitu minutit,  seejärel loputa sooja veega.

KOOSTIS

Sugar (Sucrose), Salt (Sodium Chloride), Olive Oil (Olea Europaea (Olive) Fruit Oil), Almond Seed Oil (Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil) and Avocado Oil (Persea Gratissima (Avocado) Oil), Olive Emulsifier (Polysorbate 80), acacia gum (Acacia Farnesiana Gum), titanium dioxide (Titanium Dioxide), vitamin E (Tocopherol), perfume composition (Parfum), CI 12490, CI 74160, CI 77891.

13,45


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.

Ainult 1 laos