Rullmassaaž

Mis on rullmassaaž?

Rullmassaaž on efektiivne kogu keha massaaž, mida teostatakse masinal puidust keerlevate rullikute ning infrapuna- ja kollageeni lampide abil. See on treening, lümfi- ja spordimassaaž samaaegselt, mis stimuleerib ainevahetust, väljutab kehast jääkaineid, aitab vähendada ümbermõõte, kaalu ja tselluliiti, vähendab rasva, parandab lihastoonust ja tõstab üldist energiataset. Seanss koosneb 15 kehaasendist kindla järjestuse alusel. 1 rullmassaaž kestab 60 minutit ning selle jooksul kulutab keha kuni 500 kalorit! Rollfitis on kokku 5 erinevat rullmassaaži programmi: tavaprogramm, intervall, anti-tselluliidi programm, alakeha ning ülakeha programm. Hinna sees on treeningriiete kasutus ja pudel vett.

Lümfisüsteem on oluline osa immuunsüsteemist, mis kaitseb meid haigestumise eest, transportides kehast mürke välja. Lümfi liikumine võib muutuda aeglaseks, kui me ei liiguta end piisavalt, toitume halvasti või oleme põdenud pikaajalist rasket haigust. Rullmassaaž stimuleerib lümfivedeliku liikumist, aidates kehast väljutada jääkaineid ning vormida ja tugevdada keha.  Rullmassaažile eelnevalt, selle ajal ning järgselt on oluline juua piisavalt vett, et kehal ei tekiks vedeliku puudust. Parimate tulemuste jaoks on soovitatav läbida kuur.

Prooviseanss, 60 min: 11€
Rullmassaaž privaattoas ühele, 60 min: 22€
Rullmassaaž sõbratoas, 2 masinat ühes ruumis, 60 min: proovikord 11€ inimene, tavahind 22€ inimene või mitmekorra kaartidega
Rullmassaaži 5 x kaart: 95€ (säästa 15€)
Rullmassaaži 10 x kaart: 180€ (säästa 40€)
Piiramatu kasutusega kuukaart: 169€, kehtib 30 päeva ostukuupäevast

Teenust saab osta nii salongist kohapealt kui ka meie e-poest.

 

Miks on rullmassaž populaarne?

Rullmassaaž võimaldab:

vähendada kehaümbermõõte
kaotada kaalu
vähendada nähtavat tselluliiti
aktiveerida lümfisüsteemi
lõhustada tõhusalt rasvarakke
eemaldada kehast toksiine
parandada vereringet
valmistuda ette sporditreeninguteks
taastuda traumadest
parandada lihaste töövõimet
parandada lihaste elastsust
lõõgastada keha

Tule ja veendu ise rullmassaaži efektiivsuses!

Vastunäidustused

Miks RollFit?

Rollfitis on kokku 5 erinevat rullmassaaži programmi: tavaprogramm erinevate kiiruste võimalusega, intervall, anti-tselluliidi programm, alakeha ning ülakeha programm.

 

Alakeha programm keskendub rohkem reitele ja tuharatele, taljele ja kõhule. Kui tavaprogramm töötleb jalataldadest käteni kõiki piirkondi võrdselt 4 minutit, siis spetsiaalne alakeha programm on jaotatud järgnevalt:

* tallad 2 minutit * sääred 2 minutit * reite välisküljed kumbki 6 minutit * reite siseküljed kumbki 5 minutit * reite esiküljed 5 minutit * reite tagaküljed 5 minutit * tuharad 6 minutit * talje kumbki pool 4 minutit * kõht 4 minutit *selg 2 minutit * käed kumbki 2 minutit.

Programm kestab kokku 60 minutit.

 

Anti- tselluliidi programm sobib inimesele, kes soovib rohkem tähelepanu pöörata naha silumisele reitel. Kui tavaprogramm töötleb jalataldadest käteni kõiki piirkondi võrdselt 4 minutit, siis spetsiaalne anti-tselluliidi programm on jaotatud järgnevalt:

* tallad 2 minutit * sääred 2 minutit * reite välisküljed kumbki 8 minutit * reite siseküljed kumbki 8 minutit * reite esiküljed 4 minutit * reite tagaküljed 10 minutit.

Programm kestab kokku 50 minutit ning manuaalselt lisame 10 minutit juurde, millega saab meelepärast piirkonda rullida- näiteks kõhtu, tuharaid või veel reisi.

 

Ülakeha programmis on kõige rohkem aega jaotatud talje- ning kõhupiirkonnale: vasak ja parem külg kumbki pool 6 minutit ning kõht lausa 7 minutit! Kui tavaprogramm töötleb jalataldadest käteni kõiki piirkondi võrdselt 4 minutit, siis spetsiaalne ülakeha programm on jaotatud järgnevalt:

* tallad 2 minutit * sääred 2 minutit * reite välisküljed kumbki 4 minutit * reite siseküljed kumbki 4 minutit * reite esiküljed 4 minutit * reite tagaküljed 4 minutit * tuharad 4 minutit * talje kumbki pool 6 minutit * kõht 7 minutit * selg 3 minutit * käed kumbki 3 minutit.

Programm kestab kokku 60 minutit.

 

Intervalli programm töötleb 15 piirkonda ning pühendab igale piirkonnale 4 minutit, iga minutiga suureneb kiirus 25%. Esimene minut 25%, teine minut 50%, kolmas minut 75% ja viimane minut 100%. Järgmise piirkonna juures algab tsükkel otsast peale.

Kasutegurid

ilus-icon

Ilus väljanägemine kehale

Vähendab keha ümbermõõtu, kaalu, tselluliiti, kortse ning annab tervisliku jume.

venimus-icon

Lihaste töövõime parandamine

Kiirendab keha taastumisvõimet, parandab lihaste elastsust ning valmistab keha ette füüsiliseks koormuseks.

tervis-icon

Hoiab
tervena

Aktiveerib lümfisüsteemi, viies kehast välja mürkaineid, vähendab peavalusid ja raskustunnet jalgades.

loogastus-icon

Pakub
lõõgastust

Mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt ning parandab une kvaliteeti.