Tervis. Heaolu. Aeg endale.

Inframati sessioon käed-vabad mudeliga

adc4241347802d7bc439dcc8fca1a8d9.jpg

Inframatt erineb infrapuna saunast, kuna temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis”, kuhu õhk ligi ei pääse- inframatt on infrapunasaunaga võrreldes kolm korda tõhusam. Keha teeb rohkem tööd, et seda jahutada ning seeläbi kulutab rohkem energiat- ühe sessiooniga kaotab 600-900kcal. Infrapuna põletab nahaalust rasvakihti ja selle tulemusena viib kehast välja toksiinid. Kokkuvõtlikult aitab see organismist välja viia jääkaineid, liigse kudedevahelise vee, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja. Inframati temperatuuri saab seadistada kuni 75 C ja meie uuel mudelil on nüüd käte jaoks avad, et soovi korral lugeda ajakirja või kasutada telefoni. Ühe protseduuri kestuseks on 45 minutit. Enne hooldust on oluline juua vähemalt 2 liitrit vett ning vähendada kohvi joomist 2 tassile päevas, samuti vältida alkoholi. Soovitatav on koorida keha samal hommikul aga seda mitte kreemitada. Salongi poolt ühekordne pesu ja rätikud üleliigse vee kuivatamiseks. Täiendavat infot loe Anne&Stiili artiklist siit. Vastunäidustused inframati kasutamisel: diabeet, rasedus, epilepsia, südamestimulaator, infektsiooni-ja põletikuprotsessid, nahakahjustused protseduuri piirkonnas (nahalõhed, haavad), aju verevarustuse häired. Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav läbida 5- või 10-korra kuur.

Inframati sessioon, 45 minutit: 22€
Inframati sessioon, 5 korda: 85€
Inframati sessioon, 10 korda: 145€

Klassikaline massaaž

Remedial-Massage-3

Klassikaline massaaž on traditsiooniline massaaž, mis baseerub rootsi massaažil. Parandab lihastoonust, taastab organismi ainevahetus protsessid, paranevad lümfi- ja vereringe, väheneb lihaspinge ja stress. Tõstab naha toonust ja elastsust ning parandab liigesliikuvust.

Klassikaline massaaž, 60 min: 45€

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž on iidne ravikunst. Aeglased ja sujuvad liigutused koos taimedest saadud eeterlike õlidega tervendavad keha ja meelt. Massaaž eemaldab jääkaineid, leevendab stressi, parandab ainevahetust ja vereringet, tõstab meeleolu ja heaolutunnet. Eeterlikud õlid püsivad organismis kuni 72 tundi.

Aroomimassaaž, 60 min: 45€

Pea-, kaela- ning õlavöötmemassaaž

Peamassaaž

Masseeritakse läbi pea, kael ning õlgade piirkond. Massaaž on hea kaela ja õlgade jäikuse korral, unetuse, pingepeavalude, kiilaspäisuse, juuste hõrenemise ja stressi puhul. Keha enda loomulik tervendamisvõime paraneb ning immuunsüsteem tugevneb.

Pea-, kaela- ja õlavöötmemassaaž, 45 min: 37€

Massaaž šokolaadiõliga

Massaaž

Imeline aroomikogemus šokolaadisõpradele! Viiakse läbi lõõgastav kogukeha massaaž, kasutades aromaatset šokolaadiõli.

Massaaž šokolaadiõliga, 60 min: 45€

Tai jalamassaaž

Jalamassaaž

Massaaž viiakse läbi varvastest põlvedeni, mille käigus toimub jala bioaktiivsete punktide mõjutamine. Protseduur  stimuleerib vereringet ja immuunsüsteemi, parandab organite tööd, leevendab stressi ning eemaldab blokeeringud energiakanalitest.

Tai jalamassaaž, 60 min: 37€

Slimming massaaž

"Young, slim woman measuring her waist.  You may also like:"

Massaaž aitab vähendada ümbermõõte ning modelleerida keha! Kombineeritud manuaalsetest võtetest ning mitte toksilisest silikoonist kuppudega massaaž on intensiivne ning keskendub kõige suurtematele murepiirkondadele vastavalt kliendi soovile. Kõigepealt avatakse lümfisüsteem ja kantakse peale spetsiaalne õlisegu, mis sisaldab greibi ning kadaka eeterlikke õlisid. Siis algab kupumassaaž, mis hõlmab tuharaid, reite tagakülgi, esikülgi ning kõhtu. Tselluliidi massaaž trimmib nahka, vähendab tselluliiti, puhastab poore ning parandab verevarustust. Vastunäidustused: veenilaiendid- ja põletikud, kilpnäärme-, neeru-, kopsu- ja nakkushaigused, kasvajad, palavik, lahtised haavad, raseduse ajal, imetamise perioodil. Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav läbida kuur 10-15 korda, 2-3 seanssi nädalas ning juua rohkesti vett. Aega tuleks varuda 60minutit.

Slimming massaaž, 60 min: 37€
5×145€
10×270€