Birgiti emadepäeva kingi- ning ajaveetmise soovitused

Juba sel pühapäeval on emadepäev 🙂 Päev, kus tähistatakse kõiki emasid oma elus, olgu selleks sinu bioloogiline ema, vanaema, keegi kes on sulle emafiguur või mentor. Päev, kus tunnustame nende pühendumust ja rasket tööd. Kui sa veel pole jõudnud välja mõelda, mida emaga koos teha või mida talle kinkida, siis oled õiges kohas-  panin sulle mõned ideed kirja, millest inspiratsiooni saada 😉

 

Iluhooldused 

Olen tihe Eesti looduskosmeetika salong Silueti külastaja- nemad teostavad hooldusi vaid kodumaiste ja looduslike ilubrändidega ning neil on kogemust juba 11 aastat! Suurepärane valik on 9-etapiline Joik Organic näohooldus– mis oli ka ühtlasi Anne&Stiili ilulemmik aastal 2021! Super mõnus näohooldus jätab näonaha väga pikaks ajaks pehmeks, värskeks ning kaunilt kumama. Lisaks on hoolduses ka lõõgastav kätemassaaž, no rohkem pole vist vaja midagi öelda 😊 Silueti hooldusi saab tellida ka e-kinkekaardina meili peale- kas endale ise edastamiseks või kohe kingisaaja meilile koos pühenduste-soovidega. 

Ja muideks, praegu on Siluetis ka emadepäeva kampaania, mille raames on kõik näohooldused, maniküürid ja pediküürid -20%. 

 

9-etapiline Joik Organic näohooldus, 45€

 

 

Kultuursed elamused

Kui su ema on suur ajaloohuviline, vii ta Ajaloomuuseumi Maarjamäe tallihoonesse, kus leiab aset näitus Klaasimeistrid. Eesti klaasitööstuse ajalugu.” Näitus annab tervikliku ülevaate Eesti klaasitööstuse ajaloost ja olulisematest klaasitootjatest. Klaasiga saab tutvuda kogu tema ilus – ekspositsioon algab vanimate Eestist leitud klaasesemetega ning lõpeb tänase klaasitoodanguga.

Lemmiklooma fanatist ema viiksin Fotografiskasse, näitusele “Lemmikud.” Seal on jäädvustatud lemmikloomi lahedatel ja humoorikatel portreefotodel. 

Veel on väga vahva külastada Botaanikaaeda, mis alates 2021. aasta maist on kehastunud Taimeriigi Suursaatkonnaks. Maikuu on pühendatud Ühendkuningriigile. 

 

 

Näitus “Lemmikud”, sissepääs 5.90 – 30.90€

 

Rullmassaaž sõbratoas 

Eelmisel emadepäeval käisime emaga RollFiti sõbratoas. Seal on kaks rullmassaaži aparaati ning samal ajal kui vormisime oma keha rullmassaažiga ajasime juttu ning veetsime kvaliteetaega! Ema jäi väga rahule 🙂

 

Koduspaa 

Mõnikord aga juhtub, et ei õnnestu emaga päeva veeta, sel puhul soovitan talle teha üks mõnus üllatus ja saata talle koju Tilk! koduspaa pakett. Ema, kes muidu hoolitseb alati teiste eest, saab võtta aega enda jaoks 🙂 

Komplekt sisaldab minu lemmiku saaremaise looduskosmeetika Tilk! tooteid ning Eesti looduskomeetika salongi Siluett juhendit, mis räägib sellest, kuidas kõige mõnusamalt enda jaoks aega võtta. Silueti pikaajalise kogemusega kosmeetik, Mari Talviste, jagab oma nippe ja põnevaid teadmisi, mida tavaliselt salongihoolduste võtete seas kasutatakse. Juhendist leiab ka muusikavaliku erinevale maitsele- soovitajaks saarlane Mai Leisz, maailma džässmuusikute tippu kuuluv basskitarrist ja helilooja. 

 

 

Tilk! koduspaa komplekt, 49,90€

 

Koduspaa komplektist leiad: kasulike profinippidega juhendi, Scrub Me koorija, Smooth Me näoõli, Detox Me maski, Refresh Me näovee, Regenerate näokreemi, Kiss Me huulepalsami, saaremaist taimeteed, 3 teeküünalt, vatipatju, rätiku ja lisaks rullmassaaži seanssi RollFit salongis. 

 

Loodetavasti said mõtted liikuma ning veedate emaga koos vahva pühapäeva 🙂